Categories
View All Products
Quick Find
 
Use keywords to find the product you are looking for.
Advanced Search
more
Atpūtas mēbeles  komplekts YORK-2
Atpūtas mēbeles komplekts YORK-2
3045 EUR
Consultant
  0037122112773

terasedeluxe@gmail.com

darzamebeles.info@gmail.com

garden4you lv

Articles
New Articles

All Articles

NEW -> (2)

Pasaules zīmoli (1)


Pasūtījumu noformēšana

JŪSU PIRKUMI 

  
Pievienojiet Jūsu izvēlēto preci „iepirkumu grozam”!
Lai pasūtītu preci  interneta veikalā, tā ir jāieliek grozā. Lai to izdarītu, apakšā zem preces attēla ir taustiņš – “ielikt grozā”. Groza saturs tiek parādīts lapas labajā augšējā daļā. 
Groza izmantošana.
Lapas kreisajā pusē ir ikona, kas attēlo grozu. Nospiežot uz tās, Jūs nokļūsiet groza satura rediģēšanas sadaļā. Preces var izņemt no groza, var mainīt to skaitu.


JŪSU PASŪTĪJUMS
 
Pēc „iepirkumu groza” rediģēšanas Jums ir jānoformē pasūtījums izpildei. Tieši virs groza ir taustiņš „pasūtīt”. Nospiežot to, Jūs nokļūsiet preču pasūtīšanas lapā. Aizpildiet obligātos laukus anketā un nospiediet taustiņu „pabeigt pasūtījumu”.  Pēc pasūtījuma apstiprināšanas mēbeļu interneta veikals nosūtis Jums vēstuli ar paskaidrojumiem, bet mūsu operators sazināsies ar Jums, lai precizētu adresi un piegādes laiku. Atsevišķos gadījumos, ja ir liels saņemto pasūtījumu skaits, gaidiet apstiprinājumu dienu pēc pasūtījuma nosūtīšanas.

PĀRDOŠANU NOSACĪJUMI

Preču piegāde, pie starpniecības i/v T&L notiek gan fiziskām, gan juridiskām personam, uz iepriekšēja pasūtījuma nosacījumiem ar ražotāju katalogiem.Visas cenas uz precēm iztēlojas i/v T&L nēsā informatīvu raksturu un  atkarībā no ārējiem nosacījumiem (sezonāls, valūtu svārstības, un t.p.) var būt izmainīti, bez papildus brīdinājuma. Īpašumtiesības par preci, kura ir likta pie starpniecības i/v T&L, pāriet pie klienta tikai pēc  100% viņa personīgā apmaksas.


Noformējuma kārtība, komplektēšana, krāsu* un pasūtījuma vērtība, bet tāpat piegādes nosacījumi un pārējie nosacījumi – pa iepriekšēju norunu pārteicas  individuālā kārtībā.

* Uzmanība!

Informējam Jūs, ka sakarā ar atšķirīgu ražotāju monitoru individuālām tehniskām īpatnībām, krāsu izstrādājumu tonējums, kas iztēlojas е-katalogas, var nenozīmīgi atšķirties no reāla izstrādājuma krāsojuma. Tādēļ, nepieciešamības gadījumā paprasām griezties pie mums, lai detaļas noskaidrotu .

 
Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Languages
Russian Latvian
Other languages
EnglishEstonianGermanItalianLatvianLithuanianRussian
Currencies
Bestsellers
01.Koka flīzes terasēm- Wood tile 4- pcs Set
02.Sauļošanas gulta- Alfa Nardi
03.Sauļošanas gulta- Contract OLI
04.Sauļošanas gulta- Eden Nardi
Information
Par mums

Pasūtījumu noformēšana

Apmaksas varianti

Piegāde

Pātērātāja tieisību garantijas

Featured Products

Price-list

Download price-list (Excel)

Contact Us

Sitemap

Яндекс.Метрика